Kysel M.

Kopčan P.

Striedal:
Tréner: Dovec M.

Zápas nášho mužstva s lídrom I.triedy dospelích pred finále MS 2012 v hokeji Slovensko – Rusko sa hral za krásneho počasia pred asi 100 fanúšikmi. Od začiatku zápasu nebolo na ihrisku vidieť rozdiel 13.priečok v tabuľke. Domácich sme nepúšťali dobrou defenzívnou hrou do vyložených gólových šancí. A keď sa už domáci dostali na dostrel brány, všetko vyriešil výborne chytajúci Adam Struhár, ktorý navyše v 35.minúte chytil pokutový kop. Do polčasu sme si vypracovali dve sľubné šance, ktoré brankár domácich zneškodnil.

Do druhého polčasu domáci naskočili s úmyslom streliť gól a udržať sa tak na čele tabuľky. Odolávali sme až do 70.minúte,kedy mladý rozhodca Slašťan ponúkol domácim diskutabilný pokutový kop, ktorý Kaša premenil a bolo 1:0. Domáci dohrávali len 10-ti, keď sa im zranil Kubík. My sme založili v 75.minúte protiútok, keď bol v šestnástke domácich odzadu potiahnutý za ruku Paťo Kopčan, avšak hlavný rozhodca jednoznačný pokutový kop ( aj podľa domácich funkcionárov) neodpískal. Domáci naďalej pokračovali tlakom a na konci zápasu pridali ešte 2 góly a zápas zaslúžene vyhrali. Našim chlapcom patrí poďakovanie za dobrý kolektívny, bojovný výkon, ktorí predvádzali bez možnosti pre striedania celý zápas.