Struhár M.
Kopčan M.
Striedali: Páchnik I., Kúšik M., Majerský M.
Tréner: Dovec M.

Od začiatku sme začali na domácich tlakom. Štyri úvodné šance sme nepremenili na gól a tak prišila prvá strela na našu bránu v 6.minúte a prehrávali sme 1:0. Prvý gól strelil Maroš Kopčan v 14.minúte kolenom po centri od Maťa Barana. Pre Maroša Kopčana bol dnešný zápas prvý za mužov a hneď si dal aj prvý gól. Po chybe v obrane domáci strelili z druhej strely na bránu v 15.minúte ďalší gól a viedli 2:1. O dve minúty vyrovnal opäť Maroš Kopčan po prihrávke od Rasťa Kysela. V 22.minúte vysunul Rasťo Kysel Paťa Kopčana, ktorý sám pred brankárom nezaváhal a strelou po zemi nás prvý krát v zápase dostal do vedenia. Ďalší gól pridal Paťo Kopčan v 38.minúte keď sa najlepšie zorientoval v skrumáži v šestnástke a bolo 2:4.V 39.minúte sme už viedli 2:5, keď sa strelou po zemi z ľavej strany presadil Maroš Struhár.

V druhom polčase náš šiesty gól pridal Martin Baran v 58.minúte. Posledné dva góly pridal v 88. a 90. minúte Rasťo Kysel, keď prvý strelil z priameho kopu k pravej tyči Galkovej brány a druhé z hry z 18-tich metrov k ľavej tyči.

Z Teplíc sme si odniesli prvé dôležité body a aj slušné skóre do tabuľky. Zaujímavosťou bolo že domáci fanúšikovia vyprevadili svojich hráčov na konci zápasu aj napriek vysokej prehre potleskom.