Kopčan P.
Striedali: Kopčan M., Kúšik M., Boška Ra.
Kotrlec P., Böhm M.
Tréner: Dovec M.

Od začiatku sme boli na ihrisku lepším mužstvom. Prvý gól dal hlavou v 13.minúte Maroš Struhár po presnom centre z pravej strany od Rasťa Kysela. Druhý dal taktiež Maroš Struhár hlavou po centri Paťa Kopčana. V 24.minúte vysunul Rasťo Kysel Paťa Kopčana a ten strelou po zemi od tyči nedal Strelkovi šancu a bolo 3:0. V 42.minúte „priťukol“ Igor Tršo Maťovi Baranovi, ktorý ľavačkou z 18-tich metrov skóroval. V poslednej minúte prvého polčasu Maroš Struhár strelil svoj hetrik strelou po zemi.

Do druhého polčasu sme nabehli naplno a už v 48.minúte potiahol Palo Slušný loptu od polovice ihriska, vysunul Paťa Kopčana a ten strelou pomedzi Strelkove nohy zvýšil na 6:0. Hostia z ojedinelej akcie skórovali v 74.minúte, keď sa po rohu strelou tečovanou od nášho obrancu presadil Roman Kráľ. O 6.minút predviedol krásnu gólovú akciu Paťo Kopčan, keď vybojoval loptu na polovici ihriska a sám sa prekľučkoval až pred brankára a dobrou strelou zavŕšil svoj dnešný hetrik. Posledný gól zápasu streli Rado Boška keď sa hodil do centra z priameho kopu od Paťa Kopčana.

A tak sme si pripísali do tabuľky povinné 3 body a dobré skóre.