Katial R.
Striedal: Špilberger L., Boška Ra., Turský J.
Tréner: Dovec M.

Zápas na slušnom teréne za pekného počasia pre 60 divákmi.

Do zápasu sme vstúpili s plným nasadením keď už v 3.minúte aopečiatkoval tyč Husárovej brány Maroš Struhár po centry od Rasťa Kysela. Ďalšie dve šance boli v priebehu ďalších minút Struhárom a Katialom nevyužité.

Prišla však 35.minúta keď Miroslav Dovec vysunul Rada Katiala, ktorý strelou popri brankárovi rozvlnil sieť a vyhrávali sme 0:1. Do konca polčasu sa hra prenášala z jednej strany na druhú a aj domáci hrozili, ale všetky strely pohotovo vyrážal náš brankár Peter Kotrlec.

Do druhého polčasu s väčšou chuťou po víťazstve vstúpili domáci a do 70.minúty vyhrávali 2:1. Až po tomto góle sme sa „zobudili“ a po peknej akcii Dovec-Kysel-Dodok sme vyrovnali na 2:2. Domáci rozhodli o výsledku v 87.minúte gólom z priameho kopu.