MEMORIÁL JAROSLAVA DOVČÍKA

Pekné tretie miesto z turnaja.

Naši chlapci sa ako každoročne zúčastnili halového futbalového turnaja o putovný pohár - 4. ročník memoriálu Jaroslava Dovčíka.

Turnaj sa koná každoročne na počesť dlhoročného futbalového trénera a funkcionára v Starej Kremničke. Súťaže sa zúčastnilo 6 družstiev zo Starej Kremničky a blízkeho okolia. Družstvá začali hrať v dvoch skupinách každý s každým, z ktorých vzišlo poradie pre ďalšie boje o 5., 3. a 1. miesto.

Víťazom turnaja sa stalo družstvo Hornej Vsi, ktorá porazilo vo finále U19 6:4. Súboj o prvé miesto priniesol vyrovnaný súboj, v závere ktorého Horná Ves získala rozhodujúcich náskok a zaslúžene vyhrala.

V boji o 3. miesto bola úspešná Dolná Trnávka, ktorá vyhrala nad IPOSK 6:4 a obhájila minuloročné tretie miesto.

V boji o 5. miesto sa darilo družstvu A JE TO!, ktoré vyhralo na Starou Kremničkou vysoko 11:3.

Najlepším strelcom turnaja bol Matej Rapčan z Dolnej Trnávky, autor 9 gólov.

Ceny víťazom odovzdali starosta obce a prezident OŠK Stará Kremnička.

Futbalový deň bol príjemným spestrením upršaného a chladného sobotného dňa v tohtoročnom zimnom februári, vďaka starostovi obce, komisii kultúry a športu a OŠK, ktorí turnaj zorganizovali.

Turnaja sa zúčastnili za naše mužstvo:
na fotke vrchný rad zľava:
Matej Rapčan, Miroslav Dovec, Andrej Magula, František Páleník
spodný rad zľava:
Miroslav Kúšik, Pavol Slušný, Igor Tršo.

Výsledky -
Skupina A:
Stará Kremnička - Dolná Trnávka 5:5 (góly za DT- M.Rapčan 3, F. Páleník, P.Slušný)
U19 - Dolná Trnávka 1:1 (gól za DT- M.Rapčan)
Stará Kremnička - U19 2:10

1. U19 2 1 1 0 11:3 4
2. Dolná Trnávka 2 0 2 0 6:6 2
3. Stará Kremnička 2 0 1 1 7:15 1