Kysel R.

Struhár M.
Striedali: Slušný P., Boška Ra., Böhm M.
Tréner: Dovec M.

Domáci po prehre doma s Banskou Belou a remízou v Ostrom Grúni chceli doma bodovať, čo sa im začalo spĺňať v 30.minúte, keď prihrávku Struhára premenil v gól Baran strelou do šibenice Kováčovej brány. Hostia s nastreľovanými loptami do útoku premenili šancu o 2 minúty do gólu, keď dobrou strelou z uhla vyrovnal Škriniar. V 40.minúte po krížnom centre Trša z prvej nožničkami z úrovni 16-ky pridal krásny druhý gól Baran a do šatní išli z vedením 2:1 domáci.

Druhý polčas začali lepšie domáci, keď po centri Kysela hlavičkou premenil v tretí gól domácich M.Struhár. V 65.minúte po dobrom napádaní hosťujúcej obrany, streli gól Dodok keď sa sám rútil na Kováča a strelou k ľavej tyči dostal domácich do vedenia 4:1. Hostia v závere znížili keď po presnej prihrávke Husára skóroval Lietava.

Domáci si po dobrom a zodpovednom výkone výhru zaslúžili.