Dovec J.

Striedali: Špilberger L., Böhm M., Kotrlec P., Turský J.
Tréner: Dovec M.

Zápas sa hral v nedeľu doobeda pre 100 divákmi.

. Prvý polčas sa hral v našej réžii. Už v 12.minúte prekrásnou krížnou strelou nás dostal do vedenia 0:1 Dominik Dodok. Domáci mali počas prvého polčasu jedinú strelu do priestoru bránu v 25.minúte, keď sa presadil strelou po zemi Radoslav Baran a bolo 1:1. Do konca polčasu sme mali tri dobré šance, avšak bez gólového efektu.

Druhý polčas po prestriedaní postov na ihrisku sme boli na ihrisku suverénne lepší. Domáci si do konca zápasu nevytvorili žiadnu gólovú šancu. Naopak naši chlapci hrali výborne, a už v 55.minúte skóroval hlavou Roman Boška. Tretí náš gól pridal v 67.minúte Jakub Turský po presnej prihrávke Rasťa Kysela. Po tomto góle to bola z našej strany exibícia a schuti sme si zahrali a ešte sme aj pridali dva góly. Na 1:4 zvýšil obranca Ivan Páchnik, ktorý umiestnil loptu pod brvno Kováčovej brány. Posledný gól na konečných 1:5 pridal taktiež obranca Roman Boška po prihrávke od Petra Kotrlca, a dal tak svoj druhý gól v zápase.

Víťazstvo našich chlapcov je zaslúžené a patrí všetkým poďakovanie za bojovnosť a zodpovedný prístup.