Boška Ra..

Dovec J.

Striedal: Katial R.
Tréner: Dovec M.

Zápas sa hral za veľkej horúčavy na kvalitnom teréne. Úvod zápasu vyšiel lepšie domácim, keď už v 3.minúte skóroval k tyči domáci Herko. Po tomto momente sme si začali lepšie prihrávať a vytvorili sme si v prvom polčase 3 dobré strelecké príležitosti. Boli to však domáci, ktorí v 23.minúte streli svoj druhý gól.

Druhý polčas bol viac v našej réžii, kedy sme dokázali domácich pritlačiť na ich polovicu. V 56.minúte pekne potiahol loptu do šestnástky Rasťo Kysel, ktorého samého pred brankárom fauloval domáci obranca. Rozhodca odpískal pokutový kop a domácemu hráčovi udelil iba žltú kartu. Pokutový kop Roman Boška bezpečne premenil a bolo 2:1. Naďalej sme sa snažili gólovo presadiť, ale naše šance skončili na prehustenej domácej obrane.

Remíza by bola na počet šancí na obidvoch stranách spravodlivejšia.