Old boys

Dolná Trnávka - Prochot 1:1 PK 3:2(3.8.2012)

Góly: Ra.Boška – M.Bugár

Zostava: (na fotke horný rad zľava) P.Kotrlec,M.Šimek, P.Janek, M.Kováč, J.Faško,Ra.Boška, Z.Babinec, J.Truben, (dolný rad zľava) M.Kúšik, M.Dekýš, M.Majerský, R.Kysel, B.Šimek, S.Dovec, P.Slušný.

Odveta priateľského zápasu, ktorý sa odohral cez prestávku Memoriálu Romana Rosenberga dňa 21.7.2012 v Prochote, kde naši "starí páni" zvíťazili 4:0.

Odveta na našom ihrisku sa začala lepšie pre našich, keď už v tretej minúte peknou krížnou strelou z dvadsiatich metrov rozvlnil Prochotskú sieť Rado Boška. Potom sa hra vyrovnala. S pribúdajúcimi minútami mali „navrch“ páni z Prochota posilnení o troch mladých chlapcov, ktorí robili problém našim pánom rýchlosťou. V závere zápasu vyrovnal Majo Bugár a uzavrel výsledok zápasu na 1:1.

Potom prišli na rad jedenástky, ktoré lepšie zvládli naši starí páni a vyhrali ich 3:2. Zápas sa hral za horúceho slnečného počasia. O kvalitný priebeh zápasu sa postaral svojim výborným výkonom. hlavný rozhodca zápasu Peter Truban. Obidvom mužstvám patrí za predvedený výkon pochvala.

Po zápase si všetci pochutnali na výbornom guláši.