Dovec J.

Špilberger L.
Striedal: Katial R., Boška Ra., Dovec M., Gocník M
Tréner: Dovec M.

Zápas s nováčikom súťaže sa začal lepšie pre domácich, keď už v 8.minúte strelou z 20-tich metrov otvoril skóre stretnutia Rastislav Kysel. V 20.minúte po vybojovaní lopty Jurajom Dovcom v pokutovom území, strelou po zemi zvýšil Lukáš Špilberger na 2:0. Hostia si v prvom polčase vypracovali dve dobré šance avšak bez gólového efektu. Domáci ešte nastrelili v prvom polčase tyč.

Gólový účet druhého polčasu otvoril v 51.minúte Igor Tršo, keď z ľavej strany pekne prehodil brankára Strelku. Štvrtý gól strelil v 65.minúte striedajúci Rado Katial, ktorý z blízkosti efektne prehodil brankára. V priebehu ďalších minút domáci dva krát nastrelili brvno. Posledný gól zápasu pridal Maroš Struhár keď v 79.minúte prudkou strelou z piatich metrov nedal brankárovi šancu. Hostia si v závere zápasu vypracovali dve dobré šance, ktoré domáci brankár Adam Struhár zneškodnil.