Varecha N.
Kysel R
Striedali: Kršiak A., Kotrlec P.
Tréner: Kysel Ja.

Zápas sa hral za polojasného počasia na malom, tvrdom trávniku s návštevou cca 40 divákov.
Zápas sme začali lepšie, ale bez vážnejšej gólovej šance. Domáci nás prekvapili niekoľkými dobrými streleckými príležitosťami. Najväčšiu gólovú šancu domácich v 20-tej minúte reflexívne vykopol náš gólman Vlado Gašpir. Zvyšok polčasu bol bez gólových príležitostí..

Po prestávke sa naša hra spresnila, ale na gól sme si museli počkať až do 67-ej minúty, keď po prihrávke Pala Slušného strelil náš prvý, dôležitý gól Andrej Magula. Už o dve minúty sme strelili náš druhý gól keď sa z 5-tich metrov presadil Rasťo Kysel po priťuknutí od Nora Varechu. V 74-ej minúte sa druhý krát presadil Rasťo Kysel po strele z 10-tich metrov a bolo 0 : 3. V 88-ej minúte sa individuálne presadil Noro Varecha a uzavrel výsledok zápasu na 0 : 4.