Ginič J.

Kysel R.
Striedali: Boška Ra., Kršiak A.,Košuda M.,Denko T.
Tréner: Kysel Ja.

Zápas sa hral za pekného slnečného počasia na tvrdom teréne s návštevou 50 divákov, z toho 15 divákov z Dolnej Trnávky, za čo sa im chlapci odmenili vítazstvom.

Od začiatku zápasu sme mali viac loptu na kopačkách, ale do čistej gólovej šance sme sa nevedeli cez zhustenú zálohu a obranu domácich dostat. Hostia skúšali nakopávanými loptami cez našu obranu vysúvat svojich útočníkov , čo im naša obrana vždy prerušila a tak v prvom polčase Ihráčania neohrozili Adamovu Struhárovu bránu.

Druhý polčas mal podobný scenár ako prvý. Prvý gól sme strelili v 70-tej minúte ked po dôraznom napádaní brankára Rasťom Kyselom a Palom Slušným sa lopta pri nich zastavila a Rasťo Kysel s prehladom po zemi prekonal brankára Kollára. V 85-tej minúte potiahol Miro Dovec a peknou strelou k lavej tyči z 30-tich metrov zvýšil na 0 : 2. V druhej minúte nadstaveného času sme „spečatili“ naše zaslúžené vítazstvo, ked skóroval Maroš Struhár hlavičkou po rohovom kope.