Varecha N.

Kysel R.
Striedal: Denko T.
Tréner: Kysel Ja.

Zápas sa hral za pekného slnečného počasia na zle pokosenom, nerovnom ihrisku s návštevou 60 divákov.

Od začiatku sa hral útočný futbal z obidvoch strán. Prvú väčšiu šancu využili domáci v 6-ej minúte keď sa strelou po zemi k pravej tyčke Adamovej brány presadil domáci Tokoli a bolo 1 : 0. Tento gól nás prebral a už v 12-tej minúte po pravej strane potiahol loptu Noro Varecha a jeho prihrávku pred bránu dorazil Rasťo Kysel a bolo 1 : 1. Do konca polčasu si domáci ako aj naši chlapci vypracovali niekoľko šancí, z ktorých však gól nepadol.

Do druhého polčasu sme nastupovali s cieľom vyhrať tento pre nás dôležitý zápas. Cieľ sa nám začal plniť v 62-ej minúte keď sa lopta po rohovom kope odrazila k Mirovi Dovcovi, ktorý z 18-tich metrov prekonal domáceho brankára Mokroša a bolo 1 : 2. Domáci však naďalej nakopávanými loptami cez našu obranu na svojich rýchlych útočníkov sa snažili ohroziť našu bránu čo sa im podarilo už v 65-ej minúte, keď sa po faule z priameho kopu presadil domáci Minyu a bolo 2 : 2. V druhom polčase sme si nevedeli vypracovať gólovú šancu aj preto, že hra sa väčšinou odohrávala na polovici domácich, ktorí zhustili svoju obranu. V 70 –minúte domáci prekonali nášho brankára tretí krát, keď sa v päťke kĺzačkou presadil dôrazný Husár.

Čím skôr musíme na tento zápas zabudnúť a dôsledne sa pripraviť na domáci zápas v sobotu s Janovou Lehotou.