Košuda M.

Varecha N.

Striedali: Boška Ra., Denko T., Kysel Ja.
Tréner: Kysel Ja.

Zápas sa hral za pekného slnečného počasia na kvalitnom teréne s návštevou cca 40 divákov.

Celý prvý polčas sme mali viac z hry, ale 100 % gólovú šancu sme si nedokázali vypracovať. Ohrozovali sme domáceho brankára strelami, ktoré bez väčších problémov vychytal. Domáci hrozili rýchlymi protiútokmi, z ktorých však ani jedna strela nemierila medzi Adamove Struhárove „žrde“ a tak sme do šatní odchádzali s bezgólovou remízou.

Druhý polčas to bolo zaujímavejšie. Zo začiatku sa hralo v strede ihriska. Domáci gólovo pohrozili v 62-ej minúte keď Mezö po rohovom kope hlavou z 11-tich metrov strelil prvý gól zápasu. Po tomto góle sme začali ešte aktívnejšie behať a viac ohrozovať domáceho brankára. V 70-ej minúte nacentroval Noro Varecha loptu Tomášovi Denkovi, ktorý z prvej po zemi prekonal domáceho brankára, ale gól pre postavenie mimo hry neplatil. V 72-ej minúte nastúpil na ihrisko náš tréner Jaro Kysel a hra sa ešte hlbšie presunula na domácu polovicu. V 79-ej minúte Miro Dovec z 20-tich metrov z priameho kopu trafil loptu do „šibenice“ a bolo 1:1.

V 85-ej minúte si loptu na zahratie priameho kopu postavil Jaro Kysel a jeho presný center našiel pred bránkou Romanovu Boškovu hlavu a bolo 1 : 2.

Tento výsledok sme do konca zápasu udržali a zaslúžene sme si z Beňadika priviezli dôležité 3 body.