Boška Ra.

Varecha N.

Striedali: Boška Ro., Kršiak A.
Tréner: Kysel Ja.

Zápas sa hral za pekného slnečného počasia na tvrdom teréne s návštevou cca 50 divákov.

Od začiatku zápasu to bola jednoznačná záležitosť našich chlapcov, a bola to len otázka času kedy dáme prvý gól. Stalo sa tak už v 11-tej minúte keď Miro Dovec využil chybu brankára a hosťujúcej obrany a bolo 1:0. V priebehu ďalších 22 minút sme vsietili ďalšie štyri góly, keď sa gólovo presadili: v 15-tej minúte A.Magula, v 23-tej minúte Paťo Kopčan, v 30-tej minúte Tomáš Denko a 33-tej minúte Noro Varecha a do šatní sme odchádzali s výsledkom 5 : 0.

Do druhého polčasu sme nastupovali s cieľom vylepšiť si skóre čo sa nám však plnilo horšie, pretože Prestavlčania začali zodpovednejšie brániť. Do útoku sa hostia dostávali príležitostne nakopávanými loptami na rýchleho Královenského, ktorého najväčšiu šancu zneškodnil v 60-tej minúte Dominik Dodok. V 60-tej minúte sme vsietili jediný gól druhého polčasu, keď sa po prihrávke Mira Dovca presadil Andrej Magula a zariadil tak výsledok zápasu na 6 : 0.