Varecha N.
Kysel R.

Striedali: Kopčan P., Boška Ro.
Tréner: Kysel Ja.

Posledný zápas jesennej časti ročníka 2008/2009 sa hral za pekného slnečného počasia s návštevou cca 60 divákov.

Zápas sme začali lepšie a už v 5-ej minúte mohol hlavný rozhodca odpískať penaltu za faul na Rasťa Kysela. V 11-ej minúte po prihrávke Maroša Struhára otvoril skóre zápasu Andrej Magula. Hostia hrozili rýchlymi nakopávanými loptami cez našu obranu len minimálne. V 31-ej minúte po faule v pokutovom území na Nora Varechu premenil penaltu s prehľadom Jožo Rozenberg a bolo 2:0. Do polčasu už gól nepadol.

Druhý polčas bol vyrovnanejší ale v 54-ej minúte sme dali mi dôležitý tretí gól, keď sa po hlavičkovej prihrávke od Andreja Magulu presadil s 5-tich metrov strelou popri brankárovi Noro Varecha a bolo 3:0. v 73-ej minúte však vážnejšie pohrozili aj hostia, keď sa po rohovom kope strelou spred brány presadil Ivan Štefanovič. Po tomto góle sme sa snažili naďalej o útočný futbal čo malo za následok že sa naša záloha nestíhala vracať naspäť, a tým bola naša obrana častejšie pod tlakom hostí, čo sa prejavilo 2 minúty pred koncom keď sa po chybe brankára a našej obrany druhý krát v zápase gólovo presadil hosťujúci Ivan Štefanovič a znížil na 3 : 2. Hra sa znervóznila a vrchol nervozity Kosorínskych hráčov a funkcionárov nastal v 90-ej minúte po jasnom faule na Rasťa Kysela v pokutovom území, keď hlavný rozhodca Hromádka správne nariadil pokutový kop. Rozhodca Hromádka za hrubé nešportové správanie hosťom vylúčil Páchnika a Jozef Rozenberg po druhý krát v zápase s prehľadom skúseného hráča premenil jedenástku a uzavrel tak výsledok zápasu na 4:2.