Královenský P.

Zvara F.
Striedali: Kopčan P., Dovec J., Ivan L., Kúšik M.
Tréner: Varecha N..

Zápas sa hral na pokosenom trávniku za slnečného počasia pred návštevou 60 fanúšikov.

Zápas sa hral od začiatku v strede pola. Prvú strelu na bránu vyslal v 9-tej minúte Andrej Magula ale Herold ju chytil. Ďalšia strela medzi tyče prišla v 39-tej minúte keď sa v „skrumáži „ na zemi najlepšie zorientoval hosťujúci Štefanka, ale Adam jeho strelu chytil. Druhú našu sľubnejšiu akciu vypracoval Filip Zvara keď si po ľavej strane obišiel dvoch hráčov a jeho prihrávka po zemi našla na šestnástke Romana Bošku, ktorého strela ľavačkou meter minula ľavú tyč. To bolo z väčších šancí z prvého polčasu všetko.

Úvod druhého polčasu nám vyšiel lepšie a už po dvoch minútach vyslal strelu Paťo Kopčan, ale Herold ju vyrazil. V 52-minúte vnikol do šestnástky Filip a vyhniansky obranca ho odzadu fauloval a kopali sme pokutový kop. Roman Boška ho s prehľadom premenil a viedli sme 1:0.

O desať minút neskôr sme zbytočne faulovali útočníka a vyhne využili ponúknutú šancu pokutového kopu a bolo 1:1.

V 70-tej minúte zahrávali vyhne z 20-tich metrov priamy kop. Lopta bola tečovaná v múre ale Adam ju stihol vyraziť. Najväčšiu šancu sme mali v 72-ej minúte keď Maroš Struhár po rohovom kope hlavičkoval do brvna. Do konca zápasu si ani jedno mužstvo väčšiu šancu nevypracovalo a tak sa zrodila spravodlivá remíza.