Ginič J.

Kopčan P.

Striedali: Kúšik M., Varecha N.
Tréner: Varecha N.

Zápas sa hral za pekného počasia na veľkom, kvalitnom trávniku pred návštevou 50-tich divákov.

Úvod zápasu patril nám keď si v prvej minúte zápasu obhodil na šestnástke domáceho obrancu Dominik Dodok, ale jeho strela z dobrej pozície minula bránu. Potom v priebehu 20-tich minút Rudňania dva krát vystrelili mimo našej brány. V 25-tej minúte kopal priamy kop Andrej Magula z 25.metrov, ale jeho tečovanú strelu od hráča v múre brankár chytil. O štyri minúty vysunul Andrej Paťa a ten krížnou strelou po zemi minul domácu bránu.

V 30-tej minúte sme si zakričali gól, keď po rohovom kope umiestnil loptu do brány hlavou Maroš Struhár.

V 33-tej minúte kapitán domácich obišiel Dominika ale Adam jeho strelu dobrým zákrokom vyrazil. V 37-ej minúte sa lopta odrazila pred našu bránu, kde ju domáci útočník strelil do brány a bolo 1:1.

Remízou sa skončil prvý polčas.

V druhom polčase sme mali prvú šancu už v 48-ej minúte keď Roman vysunul Dominika ,ale jeho strela išla vysoko nad bránu. V 65-tej minúte zahrával roh Palo Slušný, ale hlavička Maroša Struhára len pol metra minula bránu.

Domáci sa dostali do vedenia v 68-ej minúte po chybe nášho brankára.

Po pre striedaní sa na ihrisko dostal hrajúci tréner Norko Varecha a bolo to vidieť aj na hre. Viacej sme začali bojovať, prihrávky boli presnejšie a všetky sily si vrhli do útoku, čo sa nám podarilo v 85-tej minúte keď Miro Dovec vysunul Romana Bošku, ktorý si s prehľadom položil na zem brankára a strelou po zemi do prázdnej brány vyrovnal na 2 : 2.

Dve minúty pred koncom zápasu spečatil naše víťazstvo na 3 : 2 Norko Varecha , keď po prihrávke Pala Slušného z jedenástich metrov strelou po zemi k pravej tyči nedal Dankovi šancu.