Dovec J.

Kopčan P.

Striedali Kúšik M., Král M.
Tréner: Varecha N.

Zápas sa hral na rozmočenom ihrisku za slnečného počasia s návštevou 50 divákov.

Úvod zápasu sme lepšie zvládli, a už v 9.minúte po prihrávke Mira Dovca z priameho kopu do pokutového územia prekonal Maroš Struhár v páde brankára hostí. V 15.minúte strieľal Roman Boška zo 16-tich metrov po zemi, Ertl jeho strelu vyrazil. O tri minúty sa pokúsil Juro Dovec prelobovať Ertla , ale ten loptu chytil. Hostia sa k prvej strele do priestoru brány dostali až v 38.minúte keď Adam Paučo strieľal, ale náš Adam v bráne strelu chytil. V 40.minúte pekne vystrelil Dominik Dodok z 25-tich metrov, brankár jeho strelu vyrazil a Jaro Ginič sa pokúsil loptu doraziť, ale neúspešne. Do kabín sme odchádzali s jednogólovým vedením.

Druhý polčas naopak lepšie začali hostia keď v 50.minúte trafil z 20-tich metrov spojnicu Adamovej brány Husár. Kosorínci nás pritlačili z čoho vyplynuli ich 2 strely v 60. a 65.minúte ktoré išli tesne nad bránu. V 85.minúte nám vyšla pekná akcia keď do útoku "vyštartovali" naši obrancovia , keď loptu potiahol Dominik Dodok a prihrávkou našiel úpred bránou Mira Dovca , ktorý bez zaváhania rozvlnil sieť Ertlovej brány a bolo 2:0.

O dve minúty sme mali ďalšiu akciu na konci ktorej bol Roman Boška, no jeho dobrú strelu ľavačkou Ertl vyrazil na roh. Dve minúty pred koncom sa po ukážkovej akcii pred bránou dorážkou presadil Jaro Ginič a uzavrel tak výsledok zápasu na 3:0.