Ginič J.

Kysel R.

Dovec J.

Tréner: Varecha N.

Zápas sa hral na kvalitnom trávniku za slnečného počasia s návštevou 100 divákov.

Od úvodu sme si v strede pola dobre prihrávali, ale prišla 9.minúta a naša chyba na strede ihriska a domáci Petráš prešiel sám po ľavej strane a po zemi prekonal Adama. V 16.minúte dobre vystrelil spoza šestnástky Jaro Ginič, tečovanú loptu brankár vyrazil. Potom prišlo v priebehu 11-tich minút 5 šancí domácich, keď prvú strelu po zemi Adam chytil, potom Adam vychytal domáceho Šicku, ktorý sa rútil sám na bránu. Tretiu šancu mali domáci po priamom kope Gažiho, keď lopta pred Adamom skočila on ju vyrazil pred seba a domáci útočník z troch metrov prestrelil bránu. Ďalšie dve šance domáci premárnili dobrými strelami, keď obidve tesne minuli našu bránu. V 39.minúte sa domáci tešili keď Gaži z neuveriteľného uhlu "padákom" prehodil Adama a bolo 2:0. Po tomto góle sme ožili a už v 42.minúte sme si pripravili dobrú šancu keď sa lopta po trase Juro-Dominio dostala po zemi k Rasťovi, ktorého tvrdú strelu k tyči brankár pekne vyrazil na roh. O dve minúty Rasťo ešte raz vystrelil spoza šestnástky, ale Homola jeho strelu chytil.

Druhý polčas sa až do 62.minúty hral v strede ihriska bez vážnejšej šance. Potom prišiel center z pravej strany popred bránu kde pred bránkovou čiarou stál nikým nekrytý Žembery, ktorý hlavou do prázdnej brány pohodlne zvýšil na 3:0. o štyri minúty sa nám podarilo znížiť na 3:1, keď Paťo Kopčan so šestnásky po rohu peknou strelou ľavačkou nedal Homolovi šancu. Avšak už v 68.minúte prešiel našou ľavou zálohou a obranou do šestnástky Petráš a na dvakrát prekonal Adama a bolo 4:1. O dve minúty Adam chytil samostatný nájazd . V 71.minúte Adam vyrazil strelu po signáli z rohu. V 87. minúte si pekne loptu narazil so spoluhráčom Juristy a jeho strela minula náš roh brány o pol metra.

V závere zápasu sme sa ešte snažili znížiť nepriaznivý výsledok, keď Rasťo vysunul Jura, ale jeho pravačka minula bránu o tri metre. O dve minúty opäť Rasťo tentokrát centroval z ľavej strany a Domino hlavičkou poslal loptu nad bránu. V 89.minúte vystrelil Jaro Ginič spoza šestnástky 3 metre mimo brány. V 90.minúte vyrazil 2 "tutovky" domácich ľavou nohou Adam. V nadstavenom čase ešte Rasťo Kysel trafil z priameho kopu brvno.