Rendek J.

Striedali: Kopčan P., Kúšik M., Dovec J.
Tréner: Varecha N..

Susedské derby sa hralo za chladného, daždivého počasia s návštevou 120 divákov.

V 16.minúte strieľal Rasťo Kysel so 16-tich metrov do rúk brankára. V 20.minúte strelil z 20 metrov peknú strelu hosťujúci Šandor, ktorá minula o meter našu bránu. O minútu sa opäť Rasťo pokúšal oblúčikom prehodiť Lovčianskeho brankára. V 23.minúte Benča kopal priamy kop, lopta v múre zmenila smer ale Adam ju vyrazil. V 31.minúte najlepší hráč na ihrisku Filip Zvara "vyslal" z 25.metrov nepríjemnú skákanú loptu, ktorú brankár s problémami vyrazil. V 35.minúte pekne odcentroval z ľavej strany Slavo Tesák, jeho center Rasťo z prvej trafil meter vedľa tyči. Polčas sa skončil bez gólov.

Začiatok druhého polčasu patril hosťom, ktorý už v 47.minúte "spálili" tutovku keď hosťujúci Matuška z metra netrafil bránu. O 6.minút neskôr ten istý hráč po centri Páleníka v páde minul tesne našu bránu. Naša odpoveď prišla v 55.minúte keď z ľavej strany centroval Palo Slušný a Roman Boška hlavou otvoril skóre zápasu.

V 64.minúte centroval Dominik Dodok a Roman Boška sa z 11-tich metrov snažil hlavičkou prehodiť brankára. Beňo však dobrý zákrokom loptu vyrazil nad bránu. V 66.minúte po faule na Filipa Zvaru premenil pokutový kop Roman Boška a bolo 2:0.

V 74.minúte opäť centroval Páleník ,loptu triafal v páde Matuška, lopta minula bránu o 2 metre. V 83.minúte pridal bodku za zápasom Paťo Kopčan, ktorý bol na ihrisku len 2 minúty. Loptu si zastavil a z 20 metrov "vymietol paučinu" z Beňovho ľavého rohu.