Kysel R.

Dovec J.
Tréner: Varecha N.

Zápas sa hral za stáleho dažďa na premočenom ihrisku pre cca 70-timi divákmi.

Na zápas sme sa zišli presne jedenásti. Už v prvej minúte sme inkasovali, keď po našej strate lopty v útoku otvoril skóre strelou popri Adamovi Širáň. V 5.minúte pekne potiahol po pravej strane Rasťo Kysel a centrovanou loptou našiel pred bránou Jura Dovca, ktorý loptu dotlačil do siete a bolo 1:1. V 16.minúte sa lopta stredom obrany dostala k Mecelemu a bolo 2:1. Už o tri minúty po priamom kope Urgelu nadvihol hlavou loptu Dobias a bolo 3:1. V 22.minúte sa lopta po ľavej strane dostala k Mecelemu, ktorý strelou popri Adamovi zvýšil na 4:1. Do konca zápasu už gól nepadol napriek niekoľký dobrým šanciam na obidvoch stranách. Celý prvý polčas sa hral za stáleho dažďa, ktorý postupne stupňoval. Lopta zastávala v mlákach a už ku koncu prvého polčasu sa futbal nedal nazvať futbalom.

Druhý polčas stála voda na cca 50% plochy ihriska do čoho ešte silno pršalo. Po rozhovore s rozhodcom sme sa dohodli zápas odohrať. Šancí bolo menej nakoľko dokopať loptu pred bránu bolo viac menej nemožné. Domácim sa to podarilo v 57.minúte keď s čiary na dvakrát dokopal loptu za bránkovú čiaru Hric a zvýšil na 5:1. Dobré bolo že sme nezložili "zbrane" a na domácu bránu pred ktorou bolo menej vody sme si vypracovali niekoľko šancí. Jednu sme dokázali premeniť v 75.minúte keď Paľko Slušný našiel pred bránou Jura Dovca, ktorý svojim druhým gólom v zápase uzavrel výsledok na 5:2 pre domácich. Do konca zápasu sa už len dohrávalo a hráči si dávali pozor, aby nedošlo k zraneniu.