Dovec J.

Striedali: Rozenberg L.
Tréner: Varecha N.

Zápas sa hral za pekného počasia na nerovnom teréne pred 100 divákmi.

Zápas sme nezačali dobre, keď už v 8-ej minúte sme prehrávali 0: 1 po góle Polca. Tento gól nás „prebral“ a už v 11.minúte centroval z pravej strany jaro Ginič na šestnástku kde z prvej strieľal Maroš Struhár, ale brankár Martinec loptu na dva krát chytil. V 16.minúte prišla pekná štandardná situácia keď Rasťo Kysel z rohového kopu našiel Jara Giniča pred prvou tyčkou, ktorý hlavou oblúčikom prehodil domáceho brankára, a bolo 1:1. V 32.minúte zahrávali domáci roh, lopta prešla meter popred bránkovú čiaru, našťastie bez dorážky. V 37.minúte strieľal Paťo Kopčan z 20-tich metrov nad bránu. O tri minúty neskôr strieľal na dva krát opäť Paťo, ale tento krát loptu zrazil obranca. V 42.minúte vystrelili nebezpečne Brežania keď lopta z 25.metrov minula pravú tyč o meter. Za spomenutie stojí že domáci v prvom polčase zahrávali desať rohových kopov.

Druhý polčas sa hra odohrávala až do 85.minúty medzi šestnástkami bez strely na bránu. Až v 85.minúte vyslal prvú strelu do priestoru brány Maroš Struhár, ale Martinec s ňou nemal vážne problémy. Najväčšiu šancu celého zápasu mal tri minúty pred koncom Paťo Kopčan, keď sa lopta od Slava Tesáka, cez hlavu Maroša Struhára dostala až pred bránu na Paťa Kopčana, ktorý sám pred bránou hlavičkoval do rúk brankára. A tak sme si z Brehov odniesli aspoň bod.