Kopčan P.

Striedali Ivan L. , Kúšik M., Boška Ra.
Tréner: Varecha N.

Zápas sa hral za aprílového počasia pred 60-timi divákmi.

Privítali sme na domácom trávniku súpera, ktorý bol na druhej priečke v tabuľke. Od začiatku až do konca zápasu sme hrali dobre, zodpovedne a vypracovali sme si množstvo pekných šancí. Už v 1.minúte Paťo Kopčan strieľal z ľavej strany ale Homola loptu vyrazil. V 12.minúte pohrozili hostia keď ich prudkú strelu spoza šestnástky Adam výborne vyrazil. V 16.minúte vystrelil Dominik Dodok, avšak do brankára, ktorý loptu vyrazil na roh. V 22.minúte hosťujúci útočník vbehol do šestnástky, ale jeho strela po zemi našťastie tesne minula našu bránu. Prvý gól strelil Juraj Dovec v 24.minúte, keď mu presný center na hlavu „naservíroval“ z ľavej strany Palo Slušný. V 40.minúte prihral Juraj Dovec Paťovi Kopčanovi, ktorý sa ocitol sám pred brankárom, ale nastrelil mu len nohy. Cez prestávku sa spustil poriadny dážď, ktorý však aspoň trochu zmäkčil terén.

Do druhého polčasu sme vbehli opäť naplno, čoho dôsledkom bola naša prvá tvrdá strela v 47.minúte, ktorú vyslal Jaro Ginič tesne mimo. O tri minúty našiel Palo Slušný pred bránou osamoteného Dominika Dodoka, ale jeho strela len o pár centimetrov minula Homolovu bránku. V 50.minúte sme sa dočkali nášho zaslúženého gólu, keď Paťo Kopčan z pravej strany našiel centrom hlavu Juraja Dovca a bolo 2:0. V 70.minúte sa dostal na ihrisko Laco Ivan a hneď jeho prvá strela ľavačkou po rohu nastrelila obrancu pred bránou. V 73.minúte prihral Laco Ivan po zemi Jurajovi Dovcovi a ten s prehľadom zvýšil na 3:0 a pripísal si tak svoj prvý hetrik v kariére. Do konca zápasu sme naďalej „búšili“ do súpera a vypracovali sme si pekné šance. Až posledná šanca zápasu nám priniesla štvrtý gól, keď pri vybehnutí Homolu na šestnástku Rado Boška vybojoval v súboji loptu, prihral Lacovi Ivanovi a ten ľavačkou so siedmich metrov vystrelil k ľavej tyči a bolo konečných 4:0.

Diváci boli spokojný s priebehom zápasu. Pripísali sme si prvú domácu výhru po štvrtom zápase na domácej pôde.