Arvaj J.

Striedali Tesák S., Boška Ro., Dovec J., Kováč J.
Tréner: Varecha N.

Zápas sa hral za slnečného počasia pred peknou návštevou cca 150 divákov.

Na ihrisko vedúceho mužstva I.triedy sme prišli v kompletnej zostave a náš cieľ bol odniesť si domov nejaký ten bodík.

Repište od prvých minút ukazovalo že im právom patria popredné miesta v tabuľke. Už v 7.minúte vyrazil Adam nohami loptu z dvoch metrov po priamom kope. V 20.minúte Adam vyrazil prudkú strelu po priamom kope z 20-tich metrov. O 5 minút neskôr išlo Repište do vedenia keď loptu zblízka dorazil do brány Kmeť.

V 28.minúte sa lopta po prihrávke od Joža Arvaja dostala na šestnástku k Jarovi Rendekovi, ktorý ju zle trafil. V 36.minúte sme mali najväčšiu šancu keď Miro Dovec našiel v šestnástke Jara Rendeka, ktorý v behu loptu trafil. Lopta sa obtrela o vrch konštrukcie domácej brány. V druhej minúte nadstaveného času prvého polčasu po strate lopty v útoku sa sám na Adama "rútil" Kmeť, ktorý presnou strelou zvýšil na 2:0.

V 61.minúte hlavičkoval Andrej Magula loptu do Repištianskej brány, no loptu z bránkovej čiary vykopol obranca. V 77.minúte pridali domáci po rohovom kope tretí gól keď hlavičkoval Urblík a zvýšil na 3:0.

V 88.minúte centroval Juro Dovec , ale strela Jana Kováča smeroval dva metre nad bránu. V posledných minútach zápasu mali domáci dve šance z dvoch striel. V nadstavenom čase zakrútil loptu do "šibenice" z priameho kopu Andrej Magula, no domáci gólman loptu chytil.(viď posledné foto)