Kysel R.
Striedali Denko T., Boška Ra.
Tréner: Varecha N.

Zápas sa hral za pekného počasia na dobrom teréne pred 100 divákmi.

Do Vyhieň sme cestovali len 13-ti hráči s cieľom že môžeme uhrať prijateľný výsledok. To sa nám začalo napĺňať v 20.minúte keď sa gólovo presadil Rasťo Kysel. O tri minúty neskôr odpískal hlavný rozhodca vymyslený faul v pokutovom území a bolo 1:1. Do konca polčasu už gól nepadol.

Do druhého polčasu sme nabehli s cieľom neinkasovať a pridať ešte nejaký gól. To sme potvrdili už v 47.minúte keď Dominik Dodok z pravej strany poslal prihrávku pred bránkovú čiaru kde ju Juraj Dovec dorazil do prázdnej brány a bolo 1:2. V 57.minúte faulovali domáci v pokutovom území Palka Slušného a pokutový kop premenil s prehľadom Roman Boška a zvýšil naše vedenie o dva góly. Domáci útočili ale bez gólového efektu. K ďalšiemu gólu im "pomohol" opäť hlavný rozhodca, ktorý v 82.minúte odpískal pokutový kop za "vraj" kontakt nášho obrancu s domácim záložníkom. Ponúknutú šancu využil Michal Zuberník a znížil na 2:3. Do konca zápasu sme už neinkasovali a tak sme si z Vyhieň, ktoré boli do tohto zápasu na 2.mieste odniesli 3 veľmi dôležité body.

Všetkým našim hráčom treba poďakovať za predvedený výkon.