Dovec J.
Zvara F.
Striedali Tesák S., Kopčan P. , Boška Ra.
Tréner: Varecha N.

Zápas sa hral za pekného slnečného počasia pred návštevou približne 200 divákov a s nemalým zastúpením fanúšikov z Dolnej Trnávky, ktorí nás hnali dopredu celých 90 minút.

Prvých 15 minút sa mužstvá oťukávali najmä v strede ihriska a vytvorili si po dvoch šanciach. V 16. min Rasťo Kysel vysunul krásnou uličkou Jura Dovca, ten prešprintoval čo sa dalo a popri brankárovi dal na 0:1. Od tohto okamihu bolo na ihrisku už len jedno mužstvo a to Dolná Trnávka. Do konca polčasu ešte Dominik Dodok adresoval dve kvalitné prihrávky popred bránu domácich, no nedokázali sme ich premeniť na góly..

Druhý polčas bol celý v našej réžii. Najskôr Filip Zvara po peknej individuálnej akcii vystrelil spoza 16ky a bolo 0:2. V 80 min. Paťo Kopčan "rutinérsky" premenil nájazd od polovici ihriska a pochoval nádeje domácich na akýkoľvek úspech. Naši diváci boli vo vytržení. Po góle volal aj priamy kop Slava Tesáka, ktorý opečiatkoval brvno, či hlavička Maroša Struhára, ktorú z bránkovej čiary vykopával domáci obranca. Filip Zvara však už bol úspešnejší a dotlačil center do brány, ktorým stanovil konečný výsledok zápasu na 0:4.

Všetci chlapci podali kvalitný výkon. Oceniť treba nielen efektivitu pri premieňaní šancí, ale i zodpovednú defenzívu celého mužstva, na čele s brankárom.