Zvara F.
Dovec J.

Striedali: Kúšik M., Rozenberg L.
Tréner: Varecha N.

Zápas sa hral za pekného počasia na pred kvalitnou návštevou 100 divákov. Z toho 20 divákov bolo našich.

Od začiatku zápasu sme boli lepším mužstvom. Vedeli sme si nahrať a v 16.minúte sme našu snahu dotiahli do vedúceho gólu, keď sa po dobrom zákroku Ivana Páchnika lopta dostala k Filipovi Zvarovi, ktorý strelou po zemi prekonal domáceho brankára Bosáka. Tento gól "nenaštartoval" nás ale domácich , ktorý v priebehu 17-tich minút strelili 3 góly. A tak sa polčas skončil 3 : 1 pre domácich.

V druhom polčase sme sa snažili znížiť nepriaznivý výsledok, ale boli to opäť domáci ( aj keď z jasného postavenia mimo hry) keď v 67.minúte zvýšili na 4 : 1.

Potom mal premiéru v našom drese Lukáš Rozenberg, ktorý bol na ihrisku len 3 minúty, čo mu stačilo aby sa po akcii výborne hrajúceho Filipa Zvaru prvý krát zapísal do streleckých štatistík a loptu dokopol do prázdnej brány a bolo 4 : 2.

Naďalej sme skúšali ohroziť domácu bránu, ale boli to opäť domáci ktorí v poslednej minúte zápasu peknou strelou "do šibenice" spečatili výsledok na konečných 5 : 2.

Musíme sa poučiť z tohto zápasu a vyvarovať sa podobným chybám v ďalších zápasoch.