Dovec J.

Kopčan P.
Striedali Denko T., Michalka J.
Tréner: Varecha N.

Zápas sa hral za premenlivého, ale väčšinou slnečného počasia na dobrom teréne pred 60 divákmi.

Prvý polčas patril domácim, ktorí strelili dva šťastné góly. Prvý z rohového kopu a druhý z tečovanej strely a tak sme po prvom polčase prehrávali 0 : 2.

Do druhého polčasu sme nabehli s cieľom streliť aspoň 2 góly. Začalo sa nám to napĺňať v 55.minúte keď centrovanú loptu od Juraja Dovca z pravej strany pred bránou dorazil Paťo Kopčan. Potom v 65.minúte bol vylúčený po 2 žltých kartách Maroš Struhár. Chlapcov to „nepoložilo“ a už o 2 minúty Rasťo Kysel krásnou zakrútenou strelou z rohového kopu „vymietol“ Ertlovi pavučinu a bolo 2:2. Škoda že v 77.minúte Ivan Štefanovič hlavičkou zariadil domácim 3 body.