Páchnik M.
Striedali: Gálus J.
Tréner: Kysel Ja.

Zápas sa hral za chladného počasia na tvrdom premrznutom teréne.

Začiatok zápasu bol vyrovnaný s dvomi veľkými šancami domácich bez gólového efektu. Našu jedinú strelu medzi žrde domácej brány premenil na gól Rasťo Kysel, keď v 30-tej minúte po „priťuknutí“ Mira Dovca z rohového kopu efektným oblúčikom vymietol ľavú šibenicu Mokrošovej brány a vedli sme 1:0.

Do druhého polčasu sme nastúpili ako vymenení a začali sme tlakom na domácu bránu. Dve pekné strely z 20-tich metrov vyslal tesne vedľa brány Palo Slušný. Ďalšiu veľkú šancu spálil v 60 minúte tiež Palo Slušný keď po obhodení obrany tesne minul domácu bránu.

Ďalšie šance nevyužili Rasťo Kysel, Jožo Gálus a ako sa hovorí nedáš – dostaneš, sme v 85-tej minúte inkasovali po zmätku v obrane vyrovnávajúci gól na 1:1 a zaknihovali sme si tak tretiu remízu za sebou.