Gocník M.

Páchnik M.

Striedali: Hučka M., Kúšik M.
Tréner: Kysel Ja.

Zápas bol od začiatku až do konca zápasu vyrovnaný. Hostia v omladenej zostave nebezpečne vystrelili na našu bránu už v 10 minúte zápasu ale Jožo Gálus strelu vyrazil. V 23 minúte strielal z priameho kopu Mirec Giertl a lopta tesne minula ľavú žrď. Hra sa až do konca prvého polčasu pohybovala medzi šestnástkami bez vyložených šancí.

Nepresná hra pokračovala aj v druhom polčase. Do prvej velˇkej šance sa dostal v 60 minúte Palo Slušný keď sa ocitol sám pred brankárom, ale nepadarilo sa mu brankára domácich prekonať.
Gól sa nám podarilo dať až v 85 minúte keď po prihrávke Pala Slušného skóroval Miro Dovec. Po tomto góle sme nedokázali udržať loptu mimo našej brány čo sa nám vypomstilo v poslednej minúte zápasu, keď po našich chybách strelil z hranice šestnástky vyrovnávajúci gól Milan Kapusta a zápas sa skončil 1 : 1.

Deľba bodov je na priebeh zápasu spravodlivá. Môže nás ale mrzieť že sme nedokázali 5 minút udržať jednogólový náskok.