Kysel R.
Varecha N.

Striedali: Hučka M., Hučka J.
Tréner: Kysel Ja.

Zápas od začiatku lepšie začali naši chlapci, keď sme sa dostali viac krát na priame ohrozenie prestavlckej brány. Hostia sa snažili hrať na rýchle protiútoky a na prekopovanie našej obrany, ktorá stála na pevných nohách a nedovolila útočníkom hostí vážnejšie ohroziť nášho brankára. Dobrá hra sa nám podarila premeniť na gól až v 36 min. keď strelcom gólu bol najlepší hráč na ihrisku Rasťo Kysel, ktorý druhý svoj gól strelil už o 3 minúty v 39 min., a tak sme do šatní odchádzali so sľubným dvojgólovým vedením.

Druhý polčas bol na začiatku vyrovnaný a hostia sa pokúsili ohroziť nášho brankára niekoľkými strelami.Tieto však náš brankár zneškodnil. Ďalší priebeh zápasu bol v našej réžii, a z niekoľkých šancí sme dokázali premeniť len jednu keď v 61 min. prudkou strelou zvýšil Miro Dovec na 3:0.V záver nevyužil šancu skórovať Maťo Páchnik a tak sme po dlhom čase dokázali v Prestavlkoch vyhrať.

Históriu vzájomných majstrovských zápasov s Prestavlkmi sme po tomto zápase vyrovnali na 10 víťazstiev,3 remízy a 10 prehier.

Stanyk:-) 2007