Kopčan P.
Varecha N.

Striedali: Giertl M., Kúšik M., Kršiak A.
Tréner: Kysel Ja.

Zápas sa hral za slnečného počasia na pomerne kvalitnom trávniku . Bol to od začiatku obojstranne výborný futbal s množstvom šancí a gólov bez tvrdých faulov. Góly padali striedavo. Raz do našej bránky, raz do sieti domácich. Prvý gól padol už v 6-ej minúte do našej bránky, keď ešte prvú strelu domácich Adam Struhár vyrazil, ale na druhú ktorá smerovala do „šibenice“ nemal šancu. O dve minúty z 20 –tich metrov strelou k pravej tyčke natiahol brankára domácich Miro Dovec a bolo 1 : 1. V 17-ej minúte potiahol loptu po ľavej strane Milan Bitala, predbehol nášho obrancu a strelou k pravej tyčke dostal domácich do vedenia 2 : 1. Na 2 : 2 vyrovnal v 44-ej minúte gólom do šatní Paťo Kopčan, keď priamy kop vyrazený brankárom pred seba dorazil do brány.

Druhý polčas sme začali lepšie. Vypracovali sme si viacej šancí.Domáci boli nebezpeční len s protiútokov. Jeden z nich využili v 50-ej minúte keď sme inkasovali gól po strele so 16-tich metrov do „šibenice“. Na 3 : 3 vyrovnal Mirec Giertl, keď strelu Mira Dovca ktorá išla od brvna na bránkovú čiaru dorazil za Kollárov chrbát. V 60-tej minúte sme išli prvý krát v zápase do vedenia keď Dominik Dodok strelou zo šestnástky strhol vedenie na našu stranu. V 70-ej minúte po rohovom kope vyrovnal na 4 : 4 za domácich Ceplák strelou po zemi zo šestnástky a uzavrel tak výsledok zápasu. Deľba bodov je spravodlivá a z konštatovania divákov bolo jasné že to bol výborný zápas.