Kysel R.

Varecha N.
Striedali: Hučka M., Hučka J., Kúšik M., Gálus J.
Tréner: Kysel Ja.

Zápas sa hral za polojasného, trochu veterného počasia. Celý zápas sa hral v jasnej réžii našich chlapcov. Prestavlky ani raz neohrozili nášho brankára. Gólový účet stretnutia otvoril v 20-ej minúte Miško Košuda strelou z priameho kopu. V 34-ej minúte po centri Dana Gašparíka hlavičkou zvýšil na 2 : 0 Noro Varecha. V 40-ej minúte sa „prekľučkoval“ Dano Gašparík a zvýšil na 3 : 0. V závere prvého polčasu sa po dlhej pauze strelecky presadil Paľko Slušný a do šatní sme odchádzali s štvorgólovým vedením.

Do druhého polčasu sme nastúpili s odhodlaním zvýšiť skóre. V 49-ej minúte po peknej strele zvýšil na 5 : 0 Miško Zuberník. Strely sa sypali na Prestavlckého brankára Plavca, ktorý ich však veľa pochytal. Poslednú strelu za svoj chrbát pustil až v 70-ej minúte keď ho prekonal po prihrávke Jana Hučku opäť Miško Zuberník. Za zmienku stojí že v závere zápasu sa niekoľkokrát pokúsil zaútočiť aj náš brankár Vlado Gašpir, aj keď bez streleckého pokusu, ale aspoň dobre pobavil prítomných divákov.