Kysel R.

Varecha N.
Striedali: Hučka M., Kúšik M., Kršiak A.
Tréner: Kysel Ja.

Zápas lepšie začali naši chlapci keď v prvých 15 min.zápasu sme mali štyri gólové šance, ktoré sa nám nepodarilo premeniť. Gólovú šancu premenil až v 33 min. Noro Varecha, ktorý po presnej prihrávke Rasťa Kysela nedal hlavou brankárovi hostí šancu. Hra sa ku koncu prvého polčasu vyrovnala ale gól nepadol.

Druhý polčas lepšie začali hostia ale dobre chytajúceho Mira Kováča neprekonali. V 55 min. sme opät pritlačili hostí a skóre na 2:0 zvýšil opäť Noro Varecha. Ešte v tej istej minúte po stratení lopty na polovici ihriska vsietila St.Kremnička kontaktný gól na 2:1, ktorého autorom bol Poliak Peter. Našich chlapcov to nezlomilo a stále ohrozovali hosťujúceho brankára. Podarilo sa nám ho prekonať už v 60 minúte keď po prihrávke Rasťa Kysela Noro Varecha strelil hetrik a pečatil konečný výsledok zápasu 3:1.