Kysel R.

Kysel M.

Striedali: Kúšik M., Hučka M.
Tréner: Kysel Ja.

Zápas sa hral za slnečného počasia. Prvý polčas bol herne vyrovnaný. Prvý gól strelili hostia v 23min.,kedy po rohu z päťky hlavičkoval Schmitz. Naši chlapci nedokázali vážnejšie ohroziť domáceho brankára, ktorému pomáhala dobre hrajúca obrana. V 43 min.prišiel sporný moment zápasu keď po súboji nášho brankára Gálusa s domácim útočníkom rozhodca odpískal pokutový kop,ktorý Silný premenil.

V druhom polčase sme začali lepšie kombinačne hrať a hneď v úvode sme mali 3 čisté šance, ktoré Rasťo Kysel, Miro Dovec a ani Palo Slušný nedokázali premeniť. Celý druhý polčas naši chlapci mali viacej z hry ako domáci hráči. Hra sa väčšinou odohrávala na polovici Slašťanov no gól nám súdený nebol. Domáci po celý zápas hrali tvrdo na čo doplatil náš brankár Gálus , ktorý po faule musel vystriedať. V 70 min. mal byť za úmyselné skopnutie nášho hráča bez lopty vylúčený domáci hráč, ale rozhodca to videl len na žltú kartu.

Domáci hrali na rýchle protiútoky, ktoré v 79 a 88 minúte premenil Vanko. A tak pre druhý polčas platí „ nie vždy lepší vyhrá“.

Negatívnym bodom zápasu po zhode aj s domácimi funkcionármi bol slabučký výkon hlavného rozhodcu.