Kysel R.
Varecha N.

Striedali: Gocník M., Hučka M., Kúšik M.
Tréner: Kysel Ja.

Stretnutie lepšie začali hostia keď už v 90 sekunde zápasu po strele na našu bránu brankár neudržal loptu v rukaviciach a bolo 0:1.
O pekný moment sa postaral už v 8.minúte Rasťo Kysel, ktorý vysunul cez obranu Mira Dovca, ktorý išiel sám na brankára od polovice ihriska a ponúknutú šancu premenil na gól.
V 15 minúte po chybe hosťujúcej obrany sa k lopte dostal Noro Varecha, prihral Mirovi Dovcovi a ten posunul Rasťovi Kyselovi, ktorý bezpečne vsietil náš drúhý gól a bolo 2:1.
Šancí v Ďalších minútach nebolo na obidvoch stranách veľa a tak sme do šatní odchádzal s tesným vedením 2:1

Druhý polčas bol vyrovnaný a po rohovom kope hostí v 61.minúte lopta prešla popred našu bránu a hosťujúci Henžel ju dorazil do brány a bolo 2:2.
V 75.minúte si postavil loptu na priamy kop zo vzdialenosti 20 metrov Rasťo Kysel a prekrásnou strelou „vymietol pavučinu“ s pravej šibenice Kollárovej brány a zabezpečil nám tak víťazstvo 3:2.