Varecha N.
Kysel R.

Striedali: Kysel M., Kúšik M., Kršiak A.
Tréner: Kysel Ja.

Hostia začali zápas lepšie a už v 30 sekunde zápasu strelil Šuriansky z priameho kopu gól a bolo 0:1. Tento gól našich chlapcov „zobudil“ a od tohto momentu bol zápas jednoznačne v ich réžii. Prvý gól strelil po rohovom kope Noro Varecha v 8-ej minúte. Po tomto vyrovnávajúcom góle začala séria nepremenených šancí, pri ktorej sme nastrelili viackrát konštrukciu Bielikovej brány no ďalší gól do polčasu nepadol.

Druhý polčas bol v réžii prvého a už v 50-tej minúte sme sa konečne dostali do vedenia 2:1 gólom Nora Varechu po centri Rasťa Kysela. V 58-ej minúte po strele so šestnástich metrov prekonal brankára hostí Miro Dovec a v 68-ej minúte po faule na Rada Bošku v pokutovom území, premenil s prehľadom pokutový kop náš brankár Vlado Gašpír a bolo 4:1. Piaty gól pridal k svojmu dobrému výkonu v 71-ej minúte opäť Miro Dovec a uzavrel výsledok stretnutia na 5:1.