Gašpir V.
Varecha N.

Striedali: Kršiak A.
Tréner: Kysel Ja.

Zápas sme začali veľmi zle a už v 6-ej minúte po nedorozumení v našej obrane nám strelil prvý gól hosťujúci Husár. Bol to zápas priemernej úrovne v ktorom sme vyvíjali na bránu hostí tlak ale gól sa nám nedarilo streliť. Hostia hrozili s rýchlych protiútokov. V 35-ej minúte sa gólovo presadil Vlado Gašpir, ktorého nastrelená lopta pred bránu sa dostala za bránkovú čiaru s pomocou Teplického obrancu a bolo 1 : 1. Do polčasu sme už ďalší gól z množstva šancí nepremenili.

Druhý polčas bol ako aj prvý priemernej úrovne. Naše vydreté víťazstvo sa zrodilo až v 75-ej minúte, keď v šestnástke faulovali Rasťa Kysela a Michal Zuberník nedal Mokrošovi v bráne hostí z pokutového kopu šancu. Do konca zápasu sa už len dohrávalo.