Varecha N.
Kysel R.

Striedali: Kúšik M., Kršiak A., Struhár M., Giertl M.
Tréner: Kysel Ja.

Zápas sa hral za pekného slnečného počasia na veľmi nekvalitnom, hrboľatom teréne. Celý zápas sa hral v našej réžii s minimom striel domácich na našu bránu. Prvý gól dal už v 7-ej minúte Noro Varecha po strele so 16-tich metrov nedal Barátovi šancu. V 30-ej minúte potiahol loptu po pravej strane Maroš Kysel. Vystrelil ale brankár jeho strelu vyrazil pred seba, kde ju opäť Noro Varecha dorazil do brány a bolo 0:2. V 33-ej minúte strelou spoza šestnástky strelil náš tretí gól Michal Zuberník.

Druhý polčas bol rovnaký ako prvý s viacerými našimi šancami z ktorých sa nám podarilo streliť len jeden gól a to v 54-ej minúte, keď po samostatnej akcii strelil popri brankárovi svoj druhý gól Michal Zuberník a uzavrel tak výsledok zápasu na 0:4.