Kysel R.

Varecha N.
Striedali:
Tréner: Kysel Ja.

Zápas od začiatku začali lepšie naši hráči a už v 4.minúte sme po faule na Rasťa Kysela kopali pokutový kop, ktorý Michal Košuda bezpečne premenil. Po tomto góle sa hra vyrovnala. V 20 minúte prekonal brankára hostí Noro Varecha, ktorý pridal aj svoj druhý gól v 37 minúte po presnej prihrávke Rasťa Kysela a zvýšil tak vedenie na 3:0.

V 42.minúte si vyvrtol koleno hráč hostí Kordík, ktorého vystriedal Dušan Rosenberg. Po individuálnej akcii v 45.minúte vystrelil peknú strelu s 20-tich metrov Maroš Struhár, ktorou nedal brankárovi šancu a viedli sme 4:0. Hostia do šatní odišli s 11-timi hráčmi.

Do druhého polčasu však Prochot nenastúpil, s vysvetlením že sa im zranili 5-ti hráči a tak klesol počet hráčov pod 7 a rozhodca Šarkozi spolu s nastúpenými hráčmi nášho mužstva na začatie druhého polčasu ukončil stretnutie.