Kršiak A..

Kysel R.
Striedali: Boška Ro., Hučka M., Kotrlec P.
Tréner: Kysel Ja.

Zápas sa hral za čiastočne slnečného počasia na suchom, nerovnom teréne. Do tohto zápasu sme nastúpili v nie optimálnom zložení ( chýbali traja hráči základnej zostavy – poobedné smeny). Tomu sme podriadili aj našu taktiku, ktorá bola zabezpečená obrana a rýchle protiútoky. Hralo sa od začiatku väčšinou na našej polovici bez vážnejšieho ohrozenia našej brány. Prvý gól sme dostali až v 44 –ej minúte po chybe našej obrany.

Druhý polčas sa hra vyrovnala ale už v 51-ej minúte po centri pred našu bránu hlavou zvýšil stav zápasu na 2 : 0 domáci Abrahám. V 61-ej minúte po kontroverznej našej ruke odpískal rozhodca Slosiar proti nám pokutový kop, ktorý Paller gólom od žrde premenil a bolo 3 : 0.

Aj keď sa mohlo zdať že je o výsledku zápasu rozhodnuté, dostal sa do gólovej šanci na hranici šestnástky Dominik Dodok, ktorý centrovanú loptu od Rasťa Kysela dobre netrafil. V 70-ej minúte sa do čistej gólovej šanci dostal Miro Hučka, keď sa dva metre pred bránou na lopte pošmykol a netrafil do prázdnej brány.

Gól sme strelili v 80-ej minúte keď peknú Dominikovu Dodokovu prihrávku premenil na gól Rasťo Kysel strelou popod vybiehajúceho brankára. A uzavrel výsledok zápasu na 3: 1.