Kysel R.
Varecha N.
Striedali: Hučka J., Kotrlec P., Kršiak A.
Tréner: Kysel Ja.

Zápas sa hral za slnečného počasia na nerovnom teréne. Zápas sme začali vynikajúco, keď sme už v 15-tej minúte vyhrávali 4 : 0. Strelecky sa presadil v 3-ej a 7-ej minúte Noro Varecha strelami popri brankárovi. V 9-ej minúte sa peknou strelou s 20-tich metrov gólovo presadil výborne hrajúci Dominik Dodok. Štvrtý gól pridal v 15-ej minúte s pomocou domáceho obrancu Rasťo Kysel. Domáci útočili na dlhé lopty cez obranu. Nebezpečný boli hlavne zo štandartných situácií a rohových kopov. V 19-ej minúte sme inkasovali gól po hlavičke z bránkovej čiary a bolo 4 : 1. Do polčasu sa ešte dvakrát presadil Rasťo Kysel a zapísal si tak hetrik. Viedli sme 6 : 1. Prochoťanci sa nevzdávali a ešte pred odchodom do šatní nám strelil gól hlavou po rohovom kope Dušan Rozenberg a upravil tak polčasový výsledok na 6 : 2 pre nás.

Druhý polčas bol vyrovnanejší s minimom gólových šancí. V 59-ej minúte sme inkasovali tretí krát keď sa strelou z 20-tich metrov k tyči presadil domáci Ličko a znížil na 6 : 3. Niekoľko šancí nám brankár domácich zneškodnil a tak po vystriedaní v 85-ej sa prekrásnou strelou z 20-tich metrov do „šibenice“ presadil Andrej Kršiak a uzavrel hokejový výsledok zápasu na 7 : 3.