Varecha N.
Kysel R.
Striedali: Kysel M., Kršiak A.
Tréner: Kysel Ja.

Zápas dvoch popredných mužstiev II. triedy sa hral na mokrom ale kvalitnom teréne. Každý kto čakal výborný futbal sa ho aj dočkal. Na zápas sa prišlo pozrieť vyše 100 divákov, z ktorých každý odchádzal spokojný. Podľa našich domácich fanúšikov to bol najlepší zápas na domácom ihrisku za posledných desať rokov.

Zápas mal od začiatku vysoké tempo a prvý do gólovej šanci sme sa dostali my keď v 13-ej minúte prekonal brankára hostí Noro Varecha. Druhý gól pridal z pokutové ho kopu v 20-ej minúte náš brankár Vlado Gašpír a bolo 2 : 0. V 35-ej minúte chytil Gašpír pokutový kop Slaskej a nedovolil hosťom znížiť stav stretnutia. Hostia boli nebezpeční hlavne z rohov.

Druhý polčas bol rovnako bojovný. V 63-ej minúte sa gólovo presadil Michal Zuberník a v 70-ej minúte Rasťo Kysel a bolo 4 : 0.V 76-ej minúte po priamom kope pridal svoj druhý gól Michal Zuberník a zvýšil na 5 : 0. V 84-ej minúte z 35-ich metrov vystrelili prekrásnu strelu do „šibenice“ Hric zo Slaskej a znížil stav stretnutia na 5 : 1. V 85-ej minúte vystriedal výborne hrajúceho Michala Zuberníka Andrej Kršiak, ktorý svoj prvý kontakt s loptou premenil v 89-ej minúte po prihrávke Nora Varechu na hranicu šestnástky pohotovou pravačkou na náš šiesty gól a uzavrel tak výsledok stretnutia na 6 : 1. Diváci tento gól ako aj úroveň stretnutia ocenili potleskom.