Kysel R.
Varecha N.
Striedali: Páchnik M.
Tréner: Kysel Ja.

Stretnutie dvoch popredných mužstiev II.triedy splnil očakávania o bojovnom zápase. Zápas sme začali s väčším nasadením ako domáci a presnými nahrávkami sme už v 10 minúte s kopačky Dominika Dodoka strelili regulérny gól, ktorý však hlavný rozhodca Molnári neuznal vraj pre útočný faul.

Hra ďalej bola vyrovnaná a nedokázali sme si vytvoriť vážnejšiu akciu, ktorá by ohrozila domáceho brankára. Až v 41. minúte sa po prihrávke Rasťa Kysela na dvakrát dôrazne presadil Noro Varecha a strelil prvý gól zápasu.

Do druhého polčasu nás domáci dostávali pod tlak, čo spôsobilo že v 49. minúte po faule na hranici 16 metrov sa z priameho kopu presadil domáci Kršák a bolo 1:1. Druhý gól strelil po nedorozumení v naších obranných radoch hlavou Rendla, ktorý dorazil vysokú loptu a stanovil výsledok zápasu na konečných 2:1.

Naši chlapci aj naďalej bojovali, ale ani z troch veľkých šancí v druhej polovici II. polčasu nedokázali streliť gól a tak sa z víťazstva tešili šťastnejší domáci hráči, ktorí po celý zápas hrali veľmi tvrdo a nedarovali nič našim hráčom.