Královenský P.

Kysel R..

Striedal: Kúšik M., Boška Ra.
Tréner: Ivan V.

Pred zápasom si všetci zúčastnení uctili minútou ticha obete banského nešťastia v bani Handlová, pri ktorom prišlo o život 20 baníkov a záchranárov.

Zápas sa hral za pekného slnečného počasia na v peknom futbalovom prostredí s návštevou 120 divákov, z toho 20 divákov bolo z Dolnej Trnávky.

Zápas na horúcej pôde minuloročného účastníka V.ligy Sandrika Dolné Hámre teraz OŠK Hodruša-Hámre sme začali lepšie keď už v prvej minúte po strele Peťa Královenského s lopta dostala na hranicu jedenástky kde ju Tomáš Denko slabšou strelou poslal smerom do brány. V poslednej chvíli ju však domáci brankár „vyškriabal“ z bránkovej čiary. Hral sa obojstranne pekný útočný futbal. Hostia strieľali na našu bránu z väčších vzdialeností.

Vedúci gól zápasu strelili domáci keď sa z priameho kopu v 17-tej minúte nemýlil Káčer. Naďalej sme si aj my vypracúvavali rýchle protiútoky, po ktorých však gól nepadol, pretože pri dobrej šanci Peťa Královenského ho domáci obranca ťahal za dres, ale hlavný rozhodca zápasu Peter Fáber neposúdil tento zákrok ako faul. Adam Struhár vytlačil do polčasu ešte dve dobré strely mimo brány a tak sa prvý polčas skončil 1 : 0 pre domácich.

Druhý polčas sme zodpovedne bránili priestor (lepšie ako v Bzenici minulý týždeň) a nakopávali sme lopti cez obranu čo sa nám v 53-tej minúte podarilo keď loptu po pravej strane potiahol Rasťo Kysel obišiel obrancu, ktorý ho zozadu stiahol a ponúknutý pokutový kop s prehľadom premenil Roman Boška a bolo 1 : 1. Hra bola do konca zápasu naďalej vyrovnaná.

Nikto prítomný nečakal čo sa stane v 94-tej minúte v posledných sekundách zápasu. Domáci obranca z 30-tich metrov strelil prudkú strelu na našu bránu, Adam ju vytlačil na brvno od ktorého sa lopta odrazila do Adamovho chrbtu, kde ju na bránkovej čiare do brány dokopol domáci Galeta. Po tomto góle sa strhla pred bránou potýčka, ktorú zavŕšil domáci hráč číslo 14 Káčer, ktorý ako vystriedaný hráč vbehol na ihrisko a napadol päsťami na zemi ležiaceho Adama Struhára. Po tomto útoku udelil rozhodca Káčerovi červenú kartu a ukončil zápas.