Varecha N.
Striedali: Kúšik M., Boška Ra., Ivan L., Král M.
Tréner: Ivan V.

Zápas sa hral za pekného slnečného počasia s návštevou 100 divákov.

Od začiatku bolo vidno že je to súboj nováčikov I. triedy, kde jedno aj druhé mužstvo, ktoré bolo do tohto zápasu bez bodu potrebuje 3 body "ako soľ".

Už v prvej minúte pohrozili hostia strelou so šestnástich metrov, ktorú Adam vyrazil a hosťujúci útočník tesne minul ľavú tyč našej brány. V 5-tej minúte sa strelecky presadil Peťo Královenský, keď tiesnený dvomi obrancami prestrelil bránu. V 8-ej minúte po chybe v našom útoku sa k lopte dostal Sklenka a strelou meter minul našu bránu. O desať minút neskôr sa zrodila pekná kombinačná prihrávka, ktorou Roman Boška vysunul Palka Slušného a ten strelou nedal bývalému Ihráčskemu brankárovi Marcelovi Kollárovi šancu a bolo 1 : 0. V 26-tej minúte vyrazil priamy kop St.Kremničky Adam mimo bránu. V 32-ej minúte s alopta po trase Noro Varecha-Roman Boška dostala k Mirovi Dovcovi, ktorý prekopol bránu. V 36-tej minúte prihral Palo Slušný Norovi Varechovi po ľavej strane a Noro ľavačkou zvýšil na 2 : 0.

Začiatok druhého polčasu patril hosťom keď v 49-tej minúte rýchly Francz znížil z pravej strany z blízka na 2 : 1. O päť minút neskôr pekný center Paťa Kopčana našiel Nora Varechu Noro, ktorého strelu brankár chytil. V 58-ej minúte Paťova prihrávka vysunula Nora, ktorý chcel prihrať Lacovi Ivanovi, ale jeho úmysel brankár hostí prekazil. Hral sa naďalej striedala na obidvoch stranách. V 89-tej minúte sa zrodila gólová šanca keď Rado Boška neodtiahol nohu zo súboja, lopta sa dostala k Lacovi Ivanovi, ktorý s prehľadom preloboval brankára a uzavrel tak výsledok zápasu na 3 : 1.

A tak sme si pripísali dôležité prvé 3 body.