Ivan L.
Kysel R.

Striedali: Kováč J., Dovec M., Boška Ra., Sáva J.
Tréner: Ivan V.

Zápas dobrej úrovne na obidvoch stranách mužstiev. Prvý polčas začali lepšie domáci hráči, ktorí si vypracovali dve dobré strelecké príležitosti, ktoré ostali ale nevyužité, (obidve šance prepásol P.Kopčan). Po tomto okamihu prebrali iniciatívu hráči Bzenice a svojimi dvoma 100 percentnými šancami mohli vyhrávať rozdielom dvoch gólov no brankár A. Struhár čaroval vo svojej "svätyni".

V 51 min. druhého polčasu sa o úvodný gól stretnutia postaral L.Ivan, ktorý peknou strelou zo 17 metrov prekvapil hosťujúceho brankára. O 16 min. neskôr sa vo vlastnej šestnácke dopustil faulu J.Kováč a hlavný rozhodca J. Blahút nariadil pokutový kop. Kapitán hostí Rybár využil ponúknutú šancu a stanovil na konečný výsledok 1:1