Ivan L.
Striedali: Denko T., Kopčan P., Královenský P.,
Boška Ra.
Tréner: Ivan V.

Zápas sa hral na rozmočenom trávniku s návštevou cca 80 divákov, z toho bolo 15 našich divákov.

Hráči sa do 10-tej minúty „oťukávali“. Prvú vážnejšiu šancu sme si vypracovali my keď v 11-tej minúte Jozef Rozenberg vysunul Laca Ivana, ktorý z ľavej strany ľavačkou prehodil bránu. Z protiútoku pohrozili domáci keď centrovanú loptu do päťky a hlavičku útočníka musel Adam vyraziť. V 16-tej minúte zahrával Rasťo Kysel priamy kop z pravej strany, lopta našla Andrejovu Magulovu hlavu, ale brankár jeho hlavičku vyrazil. V 22-ej minúte sme realizovali ukážkovú akciu, keď Roman Boška prihrávkou pomedzi obrancov vysunul na ľavú stranu Rasťa Kysela, ktorého strela po zemi popri brankárovi Pukanovi skončila v sieti a vyhrávali sme 1 : 0.

V 31-ej minúte vystrelil z diaľky Jozef Rozenberg, lopta sa na šestnástke od obrancu smerom na polovicu odrazila k Rasťovi, ktorý vystrelil tesne mimo Pukanovej pravej tyči. V 35-ej minúte vhadzoval Michal Siekela aut na nohu Marošovi Struhárovi, Maroš mu narazil a Michal centrom našiel na prvej tyči Laca Ivana, ktorý jeho typickou hlavičkou zvýšil náskok na 2 : 0.

V 37-ej a 40 –ej minúte domáci pohrozili dvomi strelami. Jedna išla tesne nad brvno a druhú Adam chytil. V 41-ej minúte zahrávali Vozničania priamy kop z cca 35 metrov. Lopta mierila k pravej tyči, ale Adam ju vyrazil do bezpečia.

Druhý polčas bol do 65-ej minúty bez gólovej šance. Potom prišiel priamy kop domácich z ľavej strany. Loptu si postavil Kršiak a strelou, keď loptu tečovali naši obrancovia pred bránou skončila v sieti a bolo 2 : 1 pre nás.

Od tohto okamihu sme sa dostali pod tlak a už v 70-tej minúte po neodpískanom útočnom faule na Dominika Dodoka sa rútil na bránu útočník domáci, našťastie jeho strela tesne minula roh Adamovej brány. V 80-tej minúte zachránil čistý gól Tomáš Denko, keď padanú loptu v poslednej chvíli vy hlavičkoval z bránkovej čiary.

V 83-tej minúte strela Vozničana tesne minula našu bránu. Rozhodca nastavil 4 minúty, ale v 95.minúte nám „bolo horúce“ keď sa po poslednej akcii zápasu po rozohratí priameho kopu domácich zatriasla spojnica našej brány po hlavičke z tessnej blízkosti našej brány, potom sme loptu na tretí krát odkopli z našej päťky a mohli sme sa po odpískaní konca zápasu radovať zo zisku veľmi cenných troch bodov.