Kysel R..
Královenský P.
Striedali: Denko T., Kúšik M., Boška Ra.
Tréner: Ivan V.

Zápas sa hral za slnečného počasia pred návštevou 100 divákov z toho bolo asi 20 fanúšikov z Dolnej Trnávky a 10 fanúšikov z Prestavĺk.

Zápas sa hral od začiatku v strede poľa bez vážnejšej šance. Prvý krát sme prekonali domáceho brankára v 18-tej minúte keď centrovanú loptu predĺžil hlavou Laco Ivan na Peťa Královenského, ktorý hlavou „preloboval“ Šimka a viedli sme 1 : 0. Domáci ohrozili našu bránu dvomi šancami, keď prvú vyrazil Adam mimo brány a druhú Adam vyrazil reflexívne plecom do bezpečia. Domáci vyrovnali na 1 : 1 v 33-ej minúte keď centrovanú loptu z rohu hlavou umiestnil do priestoru brány nikým nekrytý Kordík.

Druhý polčas sa opäť hra odohrávala medzi šestnástkami. Druhý náš gól vsietil krásnou hlavičkou Roman Boška keď mu prihrával Laco Ivan a viedli sme 2 : 1. Domáci napriek veľkej snahe sa už nedokázali do konca zápasu gólovo presadiť a tak sme si z Repišťa odviezli dôležité 3 body.